Project Deutsch Unterwegs

Ook dit schooljaar mochten we op onze school de Deutsch-Unterwegs-mobiel opnieuw verwelkomen. Onder begeleiding van 2 taalassistentes van het Goethe-Institut Brussel en de leerkrachten Duits Frederick Broeckaert en Steven Cnudde werden onze leerlingen uit 6 ECMt ondergedompeld in o.a. een sessie economisch Duits.
Deutsch Unterwegs trekt gratis naar secundaire scholen in heel België, om leerlingen aan te zetten om Duits te leren. Jaar na jaar wordt er uitgepakt met een vernieuwende aanpak. Dit verklaart meteen waarom dit project elk jaar opnieuw een stijgend succes kent, zo blijkt uit onderstaande statistiek uit het jaarverslag van het 2015-2016. Hartelijk dank aan taalassistente Marie-Luise Schlander en haar collega om dit zeer waardevolle initiatief voor de 4de keer naar onze school te brengen.